Sport

Kondycja i umięśnione nogi? Zainwestuj w orbitrek magnetyczny

Kondycja i umięśnione nogi? Zainwestuj w orbitrek magnetyczny
Oceń

Orbitrek to nowoczesne połączenie kilku urządzeń w jedno, bieżni – roweru treningowego oraz steppera. Zbudowany powinien z mocnych, stabilnych części, co jest bardzo ważne podczas wykonywania ćwiczeń. Taka stabilna konstrukcja chroni przed wywróceniem, a zastosowane antypoślizgowe podstawy dla nóg dają komfort podczas pracy i zabezpieczają stopę przed ześlizgnięciem i urazem.

Trening ułatwia zwłaszcza komputer z wyświetlaczem. Na monitorze komputera możemy odczytać takie informacje jak: przebyty dystans, ilość kalorii, jakie udało nam się spalić podczas ćwiczeń oraz temperaturę otoczenia. Na kierownicy często montowane są też sensory pulsu, które pozwalają na kontrolę naszego organizmu podczas większego wysiłku fizycznego.

Na Orbitreku mogą ćwiczyć praktycznie wszyscy począwszy od osób z nadwagą po osoby, które mają problemy ze stawami. Odpowiednia technologia pozwala na odciążenie stawów oraz dopasowanie odpowiednich ćwiczeń do naszego wieku, stanu zdrowia oraz kondycji fizycznej. Mała waga tego urządzenia (około 36 kilogramów) oraz niewielkie rozmiary sprawiają, że Orbitrek nadaje się praktycznie do każdego domu czy mieszkania oraz pozwala na bezproblemowy transport i przechowywanie.

Takie produkty sportowe mogą okazać się alternatywą dla jeżdżenia na rowerze, biegania czy wykonywania innych ćwiczeń poza domem. Nie musimy zwracać uwagi na pogodę, możemy spokojnie ćwiczyć w zaciszu swojego domu, chudnąć, poprawiać kondycję i budować piękne mięśnie nóg.